company logo
הצהרת נגישות אתר ליגלייז

עמותת ליגלייז (ע"ר 580723948) מייחסת חשיבות רבה להנגשת אתר האינטרנט וכלל השירותים הניתנים על מנת למנוע אפליה ולתת שירות נגיש גם עבור אנשים עם מוגבלויות.


אתר האינטרנט של ליגלייז, נגיש ומאפשר לאנשים בעלי מוגבלות לגלוש בצורה נוחה ככלל הגולשים. אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים בעלי מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים. אנו מאמינים ופועלים למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב.


עמותת ליגלייז מחוייבת לקדם נגישות דיגיטלית לאנשים עם מוגבלויות. אנו משפרים ללא הרף את חווית המשתמש עבור כל המבקרים באתר ומיישמים את תקני הנגישות הרלוונטיים. העמותה נקטה באמצעים זהירים כדי להבטיח חוויית משתמש מעולה, ללא קשר לטכנולוגיה המסייעת המשמשת לגישה לאתר זה.


אתר האינטרנט נבנה בהתאם לת"י 5568 ברמת AA ומסמך WCAG 2.1 הבינלאומי. התאמות אלה כללו, בין היתר, סידור הכותרות, טקסט חלופי לתמונות ולקישורים, תוויות לשדות טופס, התאמת ניגודיות הצבעים ועוד.


האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות. מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולארי.


כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה, לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

התוכנה פועלת בדפדפנים הפופולריים: Chrome, Firefox, Safari, Opera 


מטרת המשימה שלנו היא להיות מסוגלים לתמוך במגוון הרחב ביותר של דפדפנים וטכנולוגיות מסייעות ככל האפשר.

לכן השקענו מאמצים כדי לתמוך במערכות פופולריות בעלות נתח שוק גבוה, כולל Chrome, Firefox, Edge, Opera ו-Safari VoiceOver ב-MAC. התייחסנו גם לטכנולוגיות מסייעות של JAWS ו-NVDA עבור Windows ו-MAC.


דגשים בהנגשת אתר האינטרנט:

בהנגשת אתר אינטרנט זה שמנו דגש על יישום הסעיפים הבאים לפחות:

התאמה לקורא מסך, ניווט מקלדת, חסימת הבהובים, מונוכרום, ניגודיות כהה, ניגודיות בהירה, הגדלת גופן, הקטנת גופן, גופן קריא, סמן גדול לבן, סמן גדול שחור, חלונית הגדלה, הדגשת קישורים, הדגשת כותרות, תיאור תמונות, דילוג לתוכן מרכזי, דילוג לתפריטים


חשוב לנו לשמר את נגישות האתר ולכן אם נתקלתם בבעיה כלשהי נשמח לדיווח על כך במייל info@lglz.org.il על מנת שנתקן בעיה זו באופן מיידי.

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 1.10.23 ורלוונטית לתכנים הקיימים באתר בתאריך זה.


תאימות לדפדפנים וטכנולוגיה מסייעת:


מפרט טכני

הנגישות של אתר זה מסתמכת על הטכנולוגיות הבאות כדי לעבוד עם השילוב המסוים של דפדפן אינטרנט וכל טכנולוגיות מסייעות או תוספים המותקנים במחשב שלך:

  • HTML
  • WAI-ARIA
  • CSS
  • JavaScript

טכנולוגיות אלו מסתמכות על התאמה לתקני הנגישות המשמשים


יצירת קשר

למרות המאמצים שלנו להנגיש את האתר למגוון רחב של מוגבלויות שונות, עשויים להימצא כמה מחסומי נגישות וחלק מהדפים לא יהיו נגישים, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים, ייתכן שבחלק מהעמודים או המדורים באתר זה יש טעויות אנוש, ממגוון סיבות . אנו מחוייבים להמשיך ולשפר את תכונות הנגישות והממשק של המוצר שלנו. 

בכוונתנו לפתור כל תלונה לשביעות רצונך. אתה מוזמן בכל נושא נגישות

צרו קשר


שימוש באתרים ורכיבים של צדדים שלישיים

כאשר נעשה שימוש ברכיבים או אתרי אינטרנט של צד שלישי באתר, כגון פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, טוויטר, צ'אטים ואחרים, שאינם בשליטתנו, עלולים להציב בפני אנשים עם מוגבלויות אתגרים שאיננו מסוגלים לתקן.

להלן דוגמאות של מדיניות נגישות שסופקו מאתרי צד שלישי:

מדיניות הנגישות של פייסבוק

מדיניות הנגישות של YouTube

נגישות אינסטגרם

נגישות טוויטר

נגישות לינקדאין


שירותי נגישות למיקום פיזי

העמותה רואה חשיבות רבה במתן שירות איכותי, מקצועי, שוויוני ונגיש לכל לקוחותינו, לרבות אנשים עם מוגבלות.


נגישות פיזית במשרדינו: מכיוון וטרם קיים משרד לעמותה, יש לנו את היכולת להיפגש במיקום פיזי מונגש מראש, שיהיה בעל חניות נגישות, שירותי נכים נפרדים, דלת רחבה המאפשרת גישה נוחה וכל הדרוש לנגישות מיטבית בעבור הציבור אותו אנו מלווים.


הערות

למרות מאמצינו להנגיש את הגלישה באתר לאנשים עם מוגבלות, ייתכן שחלק מהעמודים לא יהיו נגישים, או שהפתרון הטכנולוגי המתאים טרם נמצא.

אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר ככל האפשר, מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר את השימוש באתר של כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

ליצירת קשר עם העמותה , ניתן לפנות אלינו באמצעות כפתור "משוב" ומילוי הטופס. אתה יכול גם ליצור איתנו קשר בדוא"ל בכתובת info@lglz.org.ilעדכון אחרון: 10 באוקטובר 2023


© זכויות יוצרים 2022. כל הזכויות שמורות לעמותת ליגלייז lglz.org.il | בניית אתרים Zohar Development