company logo

תמכו בנו

קודם כל תודה!

לכל אחד ואחת מהמתנדבים והתומכים התותחים שלנו לאורך הדרך שעזרו לנו להגיע למצב הנוכחי למרות המגבלות ואילוצי התקופה עדיין פועלים ביחד כי הגיע הזמן ללגליזציה! ויפה עשור אחד קודם.. ובשביל שנוכל לשכור משרד לובינג שיחזק את פעילותנו, עם פעילות יח"צ ענפה וכמובן פעילות קהילתית משמעותית וערה שתתחברו לתהליך ותוכלו לסייע במידת יכולתכם, נשמח לעזרתכם לגיוס תקציב לפרסום ופעילות העמותה.

תמיכה חודשית | חד פעמית | שנתית

מספיק שנגייס לעמותה תמיכה חודשית של 4200 תורמים ואפילו בסכום "זעום" (מעריכים כל שקל!) של 4.20₪ עשוי להיות ההבדל בין הצלחה לבין להמתין לעוד מערכת בחירות ועוד פעם כל התהליך הפרוצדורלי, פוליטי ובירוקרטי מחדש… אנחנו רוצים לשים סוף לחוק המעכב את חיי כולנו ולהתרכז גם בהסברה והנגשת הצמח עם מידע העדכני והמהימן ביותר לקהילת הצרכנים וכלל האזרחים וגם לאלו שעוד לא נחשפו לכוח הריפוי של צמח הקנאביס, בשאיפה שלא תזדקקו אבל אם כן, שיהיה נגיש, איכותי וזול.

אנחנו מתייחסים לתרומתכם האדיבה ככספנו שלנו

נשתמש בו בכובד ראש תוך שקיפות והתייעצות איתכם לאורך הדרך כדי שנוכל למטב את כספי העמותה ולצרף תורמים נוספים ומגוונים שנוכל להתקדם לעבר עתיד ירוק בו הקנאביס יהיה לגיטימי גם בעיני החוק, לטיפול ומתן מזור למחלות שונות ושנוכל לגדל ולצרוך בהנאה מהעציצים הצומחים בביתנו באין מפריע, אם נבחר לרכוש בבית המרקחת זה גם בסדר, העיקר שהבחירה והאפשרות תהיה בידינו.

תודה על הנכונות לתרום למערך הפעילות שלנו!

מוזמנים כבר עכשיו להצטרף לקבוצת הוואטסאפ מברכים את בוא הלגליזציה,

ממנה תוכלו גם להצטרף לקבוצת הקהילה שלנו ולצוותי הפעילות השונים אם תבחרו בכך, מוזמנים.

למה אנחנו בכלל מגייסים כספים?

אחרי שנים של פעילות התנדבותית, חלחלה בנו ההבנה כי אין מנוס מהקמת עמותה לייצוג כלל האזרחים, מטופלי וצרכני ישראל, כדי ליצור תקציב עבודה כזה שיאפשר לנו לשכור אנשי מקצוע אלופים שיסייעו בהובלת הפעילות השוטפת בעמותה ואת הקהילה אותה אנו מגבשים לאורך הדרך, לבסס את המסרים ולהדהד אותם באופן אחיד ומאוחד ולגרום לכך שיבוצעו בשטח.

העשייה היא אין סופית ומתפרסת על פני תחומי עניין רבים, כדי שנוכל להנגיש תוכן יחד עם עשייה אנחנו רוצים לפעול נכון וצריכים אתכם איתנו, בין אם בידע שצברתם, בזמן הפנוי או בכישוריכם, כל אחד הוא אור קטן וכולנו – והלגליזציה היא כבר כאן!

כולם כבר יודעים שכדאי

1. במדינות שבהן יושמה מדיניות הלגליזציה לא ניתן לראות גידול משמעותי ולעיתים ניתן לראות ירידה באחוז צרכני הקאנביס.

2. המצב הנוכחי של החוק בשילוב עם אחוז צרכני הקאנביס בישראל מייצר אבסורד מסוג "תקופת היובש" (ארה"ב 1920-1933) בדמות מיליוני אזרחים שנחשבים לפושעים וחיים בחשש מפני רשויות החוק עקב צריכת קאנביס.

3. נכון להיום ההסכמה הרווחת בעולם, לפי ארגון הבריאות העולמי של האו"ם (WHO) היא שקאנביס אינו נחשב לסם מסוכן. ישנה בעיה ערכית להצדיק צריכה של אלכוהול, טבק, ומשככי כאבים בזמן שהקאנביס על סגולותיו הרפואיות ומיעוט הנזק, אסור לשימוש על פי חוק.

עזרו לנו לצמוח

לנוחיותך ניתן לבצע תרומה באחת מארבעת האפשרויות למטה

כל תרומה תתקבל בברכה!

באנו להתפרע

מגייסים


לֹא־טוֹב הֱיוֹת הָאָדָם לְבַדּוֹ

הגיע הזמן לגייס אתכם, אזרחים טובים שהיוזמה של אסדרת שוק הקנאביס בישראל חשובה להם ורוצים כמונו לשנות את החוק בהקדם! גייסו איתנו דרך מעגלי ההשפעה שלכם כדי שנשיג את המטרה המשותפת לכולנו


שנתי

₪420


בא לך לפרגן לנו? רוצה לגליזציה מחר בבוקר? גם אנחנו!

זה הזמן לשנס מותניים, לשלוף את האשראי ולתת לנו בוסט משמעותי לקראת יצירת עשייה ירוקה וענפה בישראל


חד פעמי

₪42


אפשר גם לשלם סכום חד פעמי ו"להיפטר מזה" אבל אנחנו לא מעודדים שימוש בחד פעמי, דיגיטלי ופיזי כאחד. אך חשוב לנו שתתרמו לפי יכולתכם ולא רק לפי רצוננו 🙂 בעזרת התרומה תחזקו ותרחיבו את קהילת הקנאביס בישראל, תעניקו לנו בחזרה את הזכות לסייע ולייצג את קולכם אל מול המערכת!


חודשי

₪18


אנחנו עדיין חיים! ונפעל יחדיו כדי לשנות כל עוד יש לנו את האפשרות, הזכות והיכולת כי ביחד אנחנו חזקים יותר! חי שקלים בחודש יכול לעשות את ההבדל! עם מספר תומכים גבוה נוכל להזיז הרים ובעיקר להשפיע על מקבלי ההחלטות כך שיקבלו את ההחלטות שיטיבו עם כולנו ולא רק עם כיסם של בעל אינטרס צר


טבלת מתחרים

הערכה של מתים בשנה בעולם
0
0
0
0
0
0
0
0
סיבת מוות

קנאביס

אלכוהול

תרופות מרשם

טבק

מכת ברק

חנק ארוטי

אמבטיות

רכבת הרים

Israel Flag

רק ביחד נצליח לשחרר את הצמח!

מה נאמר ומה נגיד? הלוואי והמערכת הייתה פועלת כראוי ותקציב העמותה היה מושקע ע"י הפוליטיקאים ומפלגותיהם ולא ע"י הציבור וחברות הקנאביס אבל אם הממשלה והכנסת היו פועלות נכון הן היו עושות לגליזציה מלכתחילה וחוסכות לנו את הצורך בהקמת העמותה אך לא כך הדבר ועלינו לפעול יחדיו.

חשוב לנו שהתרומה שלכם לא "תיבלע", שתוכלו לסייע בכל דרך אפשרית ועל אחת כמה אם בחרתם גם לתמוך בנו כלכלית כדי שנוכל להרחיב פעילותנו.

כל שקל הוא משמעותי ואם כל תומכי הלגליזציה יתמכו גם בעמותה, חברי הכנסת לא יוכלו עלינו!!

השפיעו איתנו עוד היום

רשמו ביקורת בעמוד הפייסבוק שלנו עם ⭐⭐⭐⭐⭐

וגם אתם תופיעו פה כחלק מאיתנו! תכתבו כמה מילים על תמיכתכם בלגליזציה, איך קנאביס עוזר לכם או לסובבים אתכם.

נותנים בראש ברשת החברתית

יש בך אהבה לקנאביס? 💚

קהיליגלייז

הצטרפו אלינו לקהילה

© זכויות יוצרים 2022. כל הזכויות שמורות לעמותת ליגלייז lglz.org.il | בניית אתרים Zohar Development