company logo

פעילות פרלמנטרית

כנסת ישראל

כל הנחלים זורמים לכנסת

לטובת שיפור עמדות והסברה נאותה גם לשרים וחברי הכנסת ואף לאלו אשר מתנגדים להצעות חוק העולות ונדחות בשל אילוצים פוליטיים או גרוע מכך, בורות לשמה! ובגלל הפגיעה הקשה בחופש ובבריאותנו כאחד, אנו פועלים, משקיעים אנרגיה רבה גם בנדבך הפוליטי כדי לקדם זאת במהרה, לעשות את הדבר הנכון נכון וליצור אסדרה מלאה שתטיב עם כלל בעלי העניין

ידוע לכולנו כי הסדרת שוק הקנאביס במלואו יועיל לכלל אזרחי ישראל שייצאו נשכרים ממהלך מקדם ומקרב, חברתית וכלכלית ולכן אנו רואים בחשיבות של פעילות העמותה גם מול אלו שטרם הפנימו את חשיבות ודחיפות הטיפול בנושא וזקוקים להסברה נוספת, כל אחד בזמנו אבל יאללה עבר הזמן מזמן…

הכנסת זהו המקום בו נקבעים כיצד יראו חיינו, החוקים שעוברים מכתיבים כיצד ננהג כלפי עצמנו וכלפי הסובבים אותנו, בגלל שלפני כ-50 שנים הקנאביס הוצא מהחוק, כיום מיליוני אזרחים עדיין נפגעים מאכיפה בררנית על חוף הים ואפילו בביתם כשחירותם ובריאותם נרמסת רק בגלל שרצו לצרוך צמח מרפא שיכול לגדול בזול ובאיכות בביתנו.

זה לא סוד שכדי לשנות חוק במדינה, עליו לעבור תהליך לאישור רשמי בכנסת ולשם כך אנחנו פועלים שנים כתנועת ליגלייז ומשנת 2021 כבר פועלים כעמותה רשומה.


נעבור על הבייסיק

בפוליטיקה הישראלית, מתקיימת לא פעם ההתנהלות שאינה עניינית ואף גובלת בציניות רבה, אין ממשלה יציבה והציבור הישראלי נסחף בעל כורחו למערכות בחירות בתכיפות גבוהה, בחירות שעלות כל אחת מהן מעל 3,500,000,000₪ ועם כמה שהסכום הזה דמיוני עבורכם (מה היינו יכולים לעשות עם עוד 2 מיליארד שקל..)

תארו לכם את שווי אסדרת שוק הקנאביס, כאשר ישראל היא כבר כיום יבואנית הקנאביס הגדולה בעולם וגם עם כמות המטופלים הגבוהה בעולם ואיתם גם כמות צרכני הפנאי הגבוהה בעולם בהתאם לכמות האוכלוסיה בארץ. כשליש מהציבור צורך קנאביס, בכל סקטור, גיל ומגדר והממשל מתכחש לצרכי הציבור ובכך,

תפקידנו כעמותה ואזרחי ישראל, להיות ערים למתרחש ולפעול כאשר המציאות לא מתיישבת עם רצון העם כפי שקורה במקרה זה.

לא לחצנו עליהן מספיק אז הפרו הבטחתן

רצה הגורל וארבעת המפלגות כיהנו כחלק מהקואליציה בכנסת האחרונה אך לא עמדו בהבטחתן להסיר את ההפללה תוך 3 חודשים מרגע כניסתם לתפקיד ואף לא אימצו את החלטות האו"ם בנוגע להוצאת הקנאביס מפקודת הסמים המסוכנים

כבר למדנו ולוקחים הצהרות בעירבון מוגבל,

כך נראו החתמות המפלגות בטרם הבחירות הקודמות:

cover
הסכם ליגלייז 21חתמו
cover
תקווה חדשהחתמו
cover
כחול לבןחתמו
cover
העבודהחתמו
cover
מרצחתמו

למתקדמים

נראה אתכם מעיזים לעשות כמה הקלקות עם האצבע ולמקד פעילות איתנו מול

משרדי הממשלה והמפלגות עד שיתאפסו וישנו את התקנות והחוקים.

בואו נשב לפוליטיקאים ומשרדיהם על הווריד,

עזרו לנו בשליחת מייל מרוכז למשרד הבריאות עם טקסט כתוב מראש,

3 לחיצות וקידמת את בוא הלגליזציה וככל שיותר אנשים ישתפו פעולה וישלחו איתנו,

יראו שם במגדל השן שהנושא מפריע לציבור רחב ויש לפתור זאת בבהילות!

מפלגות
מהמגזר החרדי
מפלגות
מהמגזר הערבי
מפלגת
הליכוד
משרד
המשפטים
משרד
הבריאות

שאלון הצטרפות לתחום הפוליטי

ALL WEED NEED IS YOU

הצטרפו אלינו לקבוצת הוואטסאפ

לפעולות מול חברי הכנסת ברשתות ובוועדות בכנסת

איננו מעוררים שד קדמון, אנחנו מחיים מערכת שטמונה בתוכנו, בכל היונקים למען האמת, המערכת האנדוקנבינואידית! שמסיבה כלשהי נבחרי הציבור לאורך שנים בחרו שלא להכיר בקיומה וסירבו להיגיון ומחקרים חלוציים בתחום שאף נעשו בישראל, מערכת המאפשרת שפע בכל אספקט בחיינו באמצעות הגדרת הקנאביס כמנוע צמיחה ולא כאמצעי ענישה כפי שאזרחים רבים עוד חווים רק כי משרדי הממשלה וחברי הכנסת טרם אימצו תקנות המקלות על תנאי האכיפה/הפללה/ניפוק הצמח לחולים וכד'.

בקבוצה זו נפרסם פוסטים של ח"כים להם אנחנו מגיבים וברגע שנגיע למאסה של מגיבים ההשפעה תגיע מעצמה.

מוזמנים להגיב לאותם פוסטים ברשתות ולשלוח לינק שנגבה אתכם כדי להגביר את הניראות הדיגיטלית שמי שנחשף לאותו פוסט, אנחנו תמיד נופיע בתגובה הראשונה לאותו ח"כ, שיזכרו בכל יום מחדש שעדיין אין לגליזציה ויש בידיהם לשנות את המצב.

לובינג

אנחנו פועלים מול הח"כים כבר מספר שנים במטרה לגדל שיח בנושא, שיבינו את יתרונות צמח הקנאביס והשפעות אסדרת השוק על הציבור שיטיבו עם כלל האזרחים ומתוקף תפקידם ומעמדם, משהבנו שישנם אינטרסים רבים שיש לרצות, הבנו גם שעבודת לובינג נחוצה ותועיל מאוד לקידום הנושא,

כל המרבה בלוביסטים הפועלים למען האזרח, הרי זה משובח!

חברות התרופות עושות זאת במחשכים שלא נשים לב, "משמנות את המערכת" ובעזרתכם נפעל בשקיפות, בגלוי ולמען טובת כלל הציבור לטובת השינוי המתבקש.


ברגע שנשיג תקציב לשכור לוביסט.ית אנחנו מבטיחים להשתפר בביצועים!

עד היום אנחנו פועלים במשך שנים בהתנדבות מלאה וגם בייצוג של קולם של האזרחים בסיפור, גם בוועדות הכנסת הדנות על חוקיות ומגבלות הקנאביס, ישנן מגוון של וועדות שרובן נמשכות מעל ליעדי הזמנים שנקבעים וכולנו נגררים אחריהם.. ככל שתהיה לנו נציגות רחבה ומשמעותית של כלל החברות והאנשים הפועלים בתחום, עם מסרים אחידים וברורים, הסיכוי שלנו לקבל את מבוקשנו גדל פלאים.

הלגליזציה בחיינו

נקודות מרכזיות לאסדרת השוק

נקודת מוצא

לפחות 27% מהציבור בישראל צורך קנאביס. לגליזציה לא נועדה להגדיל את כמות המשתמשים בקנאביס אלא להתמודד עם המצב הקיים בצורה מיטבית, קרי, להקטין את הפגיעה ולהגדיל את התרומה לרווחת הציבור ומוסדות המדינה

סקירה ערכית

1. במדינות שבהן יושמה מדיניות הלגליזציה לא ניתן לראות גידול משמעותי ולעיתים ניתן לראות ירידה באחוז צרכני הקאנביס.

2. המצב הנוכחי של החוק בשילוב עם אחוז צרכני הקאנביס בישראל מייצר אבסורד מסוג "תקופת היובש" (ארה"ב 1920-1933) בדמות מיליוני אזרחים שנחשבים לפושעים וחיים בחשש מפני רשויות החוק עקב צריכת קאנביס.

3. נכון להיום ההסכמה הרווחת בעולם, לפי ארגון הבריאות העולמי של האו"ם (WHO) היא שקאנביס אינו נחשב לסם מסוכן. ישנה בעיה ערכית להצדיק צריכה של אלכוהול, טבק, ומשככי כאבים בזמן שהקאנביס על סגולותיו הרפואיות ומיעוט הנזק, אסור לשימוש על פי חוק.

גידול עצמי

1. יש להתיר גידול בכמות המתאימה לצריכה אישית.

2. בעת קביעת הכמות הניתנת לגידול יש להתייחס לשיקולים חקלאיים, האם השימוש הוא למטרות פנאי או בריאות והאם הגידול הוא למטרות מחקר ופיתוח. החשיבות של אפשרות גידול עצמי נובעת מכך שהיא תייצר עצמאות של הצרכן ותנופה של מחקר ופיתוח ויזמות.

3. יש לאפשר לנייד זכויות גידול לצרכנים וחולים אשר מעדיפים להסתמך על מגדל אחר, בדומה למודל הספרדי.

בריאותי

1. ניתוק הקשר בין האזרחים לעולם העבריינות – ניתוק שכזה יקטין את החיבור של כמיליון אזרחים לספקים מפוקפקים ויקטין את הסיכוי לשימוש בסמים אחרים (לרבות סמים מסוכנים) שהופקו בתהליכים לא מבוקרים ועשויים לסכן את בריאות הציבור.

2. הקטנת השימוש בסמי פיצוציות – המעמד הפלילי של הקנאביס מוביל רבים לחיפוש אחר תחליפים חוקיים ונגישים. תחליפים אלו הידועים כ"סמי פיצוציות" הם סמים מסוכנים שיכולים להביא להתמכרויות ולפגיעה פיזית עקב שימוש.

  1. 3. יצירת אלטרנטיבה לסמים חוקיים – לא צריך ללכת רחוק, גם תרופות, טבק ואלכוהול מזיקים בהרבה מקנאביס, בעוד שמצריכתן מתים מיליוני אזרחים ברחבי העולם בכל שנה, לקנאביס עוד אין תיעוד שהרג איש, מעולם.
פתרון מיידי למצוקת מטופלי הקנאביס

בשנים האחרונות חלה הידרדרות באיכות, כמות ועלות (עלייה רדיקלית במחיר) של הקנאביס הרפואי בישראל, המטופלים בקנאביס משוועים לשיפור המצב באופן מיידי. מתן אפשרות לגידול עצמי ומכירה בשוק חופשי יקלו משמעותית על החולים מכל הבחינות עד להשלמת רפורמה מקיפה ויעילה. חשוב לציין, הדרישות של מטופלי הקאנביס רבות ומורכבות ואנחנו מטילים ספק ביכולתה של רפורמה לפתור מגוון רחב כל כך של בעיות כה מורכבות במסגרת הזמן המיידית. לכן, אנו מאמינים שכצעד ראשוני יש לאפשר למטופלים את הזכות לגדל בעצמם את הקאנביס בכמות ואיכות מספקת אף ולפני כן לבצע שינוי בהתוויות ומעבר לשיטת מרשמים אצל רופא מומחה.

כלכלי

הרווחים הכלכליים ברמה הלאומית מיישום של לגליזציה נשענים על מקורות שונים וביניהם- מיסים ישירים (הנובעים מפעילות כלכלית שתעבור מהשוק השחור לשוק מוסדר ומפוקח), יצירת מקומות עבודה, פיתוח שוק תחרותי משוכלל ומבוזר, תקציבי מחקר ופיתוח, תיירות, חקלאות מתקדמת וחסכון בהוצאות ציבוריות על אכיפה ומשפט. מקור ההכנסה המובהק והברור ביותר הוא הכנסות ישירות לקופת המדינה- מס הכנסה, מע"מ והיטלים.

בתקופה בה אנו מתמודדים עם מיתון כלכלי עולמי הנגרם כתוצאה מהמלחמה בקורונה, המלחמה באוקראינה ועוד כיפופי ידיים בין מדינות ומשבר אקלים שבפתח, יתרונות תרבות ותעשיית הקנאביס עשויים להוות חבל הצלה משמעותי לשוק הישראלי כולו.

רוצה לעזור לנו ולתרום לפיתוח הפעילות הפוליטית בעמותה שגם הח"כ ישמעו יותר על קנאביס ותועלותיו ויפעלו לשינוי החוק?

רשמו ביקורת בעמוד הפייסבוק שלנו עם ⭐⭐⭐⭐⭐

וגם אתם תופיעו פה כחלק מאיתנו! תכתבו כמה מילים על תמיכתכם בלגליזציה, איך קנאביס עוזר לכם או לסובבים אתכם.

נותנים בראש ברשת החברתית

יש בך אהבה לקנאביס? 💚

קהיליגלייז

הצטרפו אלינו לקהילה

© זכויות יוצרים 2022. כל הזכויות שמורות לעמותת ליגלייז lglz.org.il | בניית אתרים Zohar Development